Unity-aroma
+380 (50) 651-15-51
ИзбранноеКорзина
Витрина
Контакты
Unity-aroma
Контактное лицо:
Александра
Телефоны:
+380 (50) 651-15-51показать+380 (50) 651-15-51
Адрес:
Украина, Киев, ул. Соломии Крушельницкой, 3А
График работы:
Пн-Пт 10:00 - 18:00 Сб 10:00 - 15:00 без перерывов;
Вс выходной
Unity-aroma
Практикум з арт-терапії у роботі з дітьми
Практикум з арт-терапії у роботі з дітьми

Практикум з арт-терапії у роботі з дітьми

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
200 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

По закону о защите прав потребителей парфюмерно-косметические изделия не подлежат возврату. Однако мы можем заменить приобретенный продукт на другой, если вам не подошел аромат. ТОЛЬКО в случае, если вы сообщили о своей желании в течении 3-х дней после покупки.

Печатная продукция не подлежит возврату!

Условия гарантии
Обмен не осуществляется, если вы использовали масло, а также в случае повреждения товара и его упаковки.
Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Менеджер: Александра Колесник
+380 (50) 651-15-51показать+380 (50) 651-15-51
Адрес: Украина, Киев, ул. Соломии Крушельницкой, 3А
Написать компании

Описание

Книжка є унікальним результатом практико-методологічного досвіду роботи авторки з дітьми від 6 до 16 років, яка протягом одинадцяти років перебуває на посаді практикуючого психолога-консультанта.

Цей посібник є настільним інструментом для практикуючих психологів, соціальних працівників, спеціалістів дитячих центрів розвитку, а також батьків.

Чітка структура вправ і глибинне методологічне обґрунтування допоможе спеціалісту використати потенціал сучасної інноваційної арт-терапії максимально.

Для кого ця книга

Ця книга для психологів, соціальних працівників та педагогів, котрі займаються розвитком і надають психолого-соціальну допомогу населенню, студентів психологічних та педагогічних вузів. А також, ця книга буде дуже корисна батькам, які прагнуть, щоб їхні діти виросли здоровими, щасливими, відкритими, розкутими, щоб довіряли батькам, щоб взаємовідносини у сім`ї були на найвищому рівні.

Цитати з книги

«Дитячий арт-терапевт має бути готовим іноді залізати під стіл, виходити у коридор і здійснювати там якісь ритуальні діяння, когось закопувати в пісок, потім відкопувати. Вам потрібно буде створити якийсь простір, робити навіть дивні речі, до яких з дорослими ви візьметеся лише на десятому занятті, коли вони вже будуть готові до цього простору. Діти в терапії найкраще відгукуються на нестандартні підходи.»

«Коли дорослі дивляться навсібіч і думають: «А що люди скажуть?», вони випадають зі стану глибинного контакту зі своєю дитиною. Вони перестають її розуміти.»

«Коли батьки починають помічати, що у їхніх дітей проявляється сором’язливість, вони не можуть зрозуміти, що відбувається, й починають активно вламуватися в особистісний простір дитини. Насправді, цього робити не можна. Якщо ви хочете сказати щось, щоб дитина вас почула серцем, вам треба знайти до неї підхід.»


Про автора

Олена Тараріна – сертифікований навчаючий арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східно-української асоціації арт-терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних зображень, трансформаційних ігор, TV-експерт. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
литература для вашего хобби
Целевая аудитория
универсальное
Переплет
отсутствует
Тематика
психология
Вид
учебные, методические пособия
Тип бумаги
без бумаги
Иллюстрациии
нет
Состояние
новое
Тематика
другое
Язык издания
украинский
Тип
электронная книга
Состояние
новый
Практикум з арт-терапії у роботі з дітьми

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх