+380 (50) 65... показать
Самосаботаж. Книга з характером ##от компании## Unity-aroma - ##фото## 1

Самосаботаж. Книга з характером

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
155 ₴
В наличии

Доставка

Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
УкрПочта
Самовывоз от м. Позняки (только масла и украшения, г. Киев) Бесплатно
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Оплата по реквизитам на расчетный счет
Оплата на карту «ПриватБанк»
Оплата при самовывозе по г. Киев (Наличными)
Мгновенная рассрочка
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 65... показать
Адрес
Украина, Киев, ул. Соломии Крушельницкой, 3А

Описание

Ця книга з ХАРАКТЕРОМ! Вона про те, як можна сміливо, рішуче і понадефективно допомагати іншим у досягненні... ЇХ цілей. І не досягати своїх. Надавати своє життя в користування будь-якому охочому — безоплатно, тобто задарма. І не отримувати нічого натомість. Працювати за іншого і на іншого. Тобто — про нелогічну поведінку людини проти самої себе під назвою САМОСАБОТАЖ!

Прочитавши її, тобі доведеться ДІЯТИ. Ти вже ніколи не будеш таким, яким був. Ти перестанеш чекати натхнення, будеш боятися, але робити, не орієнтуватимешся на думки інших людей, перестанеш бажати їм подобатися, дозволиш собі відпочинок без почуття провини, у тебе з’являться корисні ідеї, і ти будеш РАДИЙ. Ця книга ВКЛЮЧАЄ ТВОРЧІСТЬ.

Для кого ця книга

Книга адресована майстрам самовиправдання, тим, хто любить відкладати на потім, диванним мрійникам, також людям, що прагнуть не стати такими.

Цитати з книги

«Вигода самосаботажу полягає у тому, що він дарує тобі тимчасове звільнення від стресу. Тобто, що більшого дискомфорту очікуєш ти від роботи, то активніше намагатимешся уникнути її і намагатимешся знайти порятунок у чімсь приємнішому.»

«Саботажники не вірять у те, що їхній життєвий досвід — це головна умова, щоб заробляти достатньо. Вони, навпаки, переконані, що їм постійно чогось бракує для повного щастя! І, доки вони в це вірять, багатий Всесвіт підтримує їхню віру, бо на всі наші вірування і переконання він завжди відповідає «ТАК».

«Боротися з самосаботажем не можна, його треба заміщати. Твоє завдання — викликати стан натхнення. Відійти він стану лінощів до стану мотивації.»


Про автора

Олена Тараріна – сертифікований навчаючий арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східно-української асоціації арт-терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних зображень, трансформаційних ігор, TV-експерт. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
литература для вашего хобби
Целевая аудитория
универсальное
Переплет
отсутствует
Тематика
психология
Вид
учебные, методические пособия
Тип бумаги
без бумаги
Иллюстрациии
нет
Состояние
новое
Тематика
другое
Язык издания
украинский
Тип
электронная книга
Состояние
новый

Подобные товары

Книга Высшей Магии в Киеве от компании Unity-aroma
1 450 ₴